Genel

Nude Ne Demek ?

İnternet üzerinde ya da günlük yaşantımızda sıkça karşımıza çıkan nude kelimesinin temel anlamı sabit olsa da sosyal hayattaki kullanımı oldukça farklı olabilir. Bu nedenle nude ne demek? Konusu sıkça akıllara takılmaktadır. Esasen İngilizce bir kelime olmakla birlikte Türkçe çevirisi “çıplak” anlamına gelmektedir. Dilimize sonradan yerleşen bu kelime son dönemlerde oldukça popüler kullanımlara sahiptir. Örneğin Nudizm akımı en bilinenlerinden birisidir. İnsanların herhangi bir kıyafet giymeden çıplak şekilde hayatlarını yaşamasını savunmaktadır. Temel felsefeleri doğa ile bütünleşmektir. Bunun dışında bu akımın esintileri sanat alanında da görülebilmektedir. Tamamen çıplak modellerle çalışan ressamlar tablolarında görüntüyü de birebir bu haliyle yansıtmaktadır. Nude ismini bir de en çok sosyal medya ve sohbet uygulamalarında duymak kaçınılmaz olmaktadır.

Nude atmak

Instagram, Twitter, Snapchat ve Facebook gibi uygulamaların sohbet özelliğini kullanmak oldukça yaygındır. Bu konuşmalar sırasında ise çoğunlukla karşı cins olan kişiden “Nude atar mısın?” şeklinde bir istek gelebilmektedir. İlk kez karşılaştığınız bir terim ise ne olduğunu anlamanız biraz zor olabilecektir.  Bu aşamada karşı tarafın nude atmak kelimesiyle anlatmak istediği şey en net ifadeyle çıplak görüntülerinizdir. Video ya da fotoğraf olarak gönderilmesi talep edilebilmektedir.

Nude fotoğraf nedir ?

Nude fotoğraf nedir? Sorusuna yanıt vermek gerekirse üzerinizde herhangi bir kıyafet olmadan fotoğraf çekilmeniz anlamına gelmektedir. Erkekler için cinsel organ da buna dâhildir. Kadınlar için göğüs, kalça ve cinsel organ görüntüleri nude fotoğraf olarak tanımlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.