hakkımızda

BİBİLSEN

Dünyanın en popüler, en çok ziyaret edilen sosyal ağ siteleri yıllar içerisinde değişime uğramış ve zaman ilerledikçe bu değişim devam etmiştir. Eski sosyal ağlar yerini bilgi akışının yaşanabildiği, güncel haberlerin takip edilebildiği platformlara bırakmıştır. Bibilsen, her an gündemin değiştiği günümüzde haberlerden geri kalmamak, hayata bakış açısını değiştirebilmek ve böylece farklı bir pencereden bakabilmek amacı ile kurulmuş dev bir koleksiyondur.

İnternet çağında yaşanılan bu günlerde interneti faydalı bir şekilde kullanmak, güncel konuları takip etmek için aranılan ilk adreslerden biridir. Öğrenciden çalışma hayatında olan bireylere kadar her kesim için yararlı bir kategoriyi bünyesinde barındırmaktadır. Bütün bu kategorilere tek bir platform üzerinden ulaşmak okuyuculara avantaj sağlamaktadır.

Bibilsen, internet ortamındaki en yeni haberleri, en ilginç paylaşımları içinde barındıran en geniş platformdur. Bilim ve teknoloji, kültür ve sanat, politika, kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, cilt bakımı, yemek tarifleri, gezi rehberi, tarih ve daha birçok güncel konu ile kategorilere ayrılan dev bir koleksiyondur.

Günü en kaliteli bir şekilde değerlendirmek adına paylaşılan yazıları okuyabilir, her gün yeni bilgiler edinebilirsiniz. Size keyif veren konuları seçerek gününüzü daha renkli kılabilirsiniz. Paylaşılan yazılar, resimler ile pekiştirilerek okuyuculara sunulmaktadır. Seçilen kategorideki yazılar için okuyucular yorum yapıp gönderebilmekte, aynı zamanda görüşlerini paylaşabilmektedir.

Zengin konu yelpazesi sayesinde konudan konuya geçebilir, her alan hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz. Genel kültür yanında kişisel gelişim açısından da oldukça faydalı olmaktadır. Aranılan konuya ilave olarak benzer konular sekmesinden de daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Farklı kategorilerin tek bir platformda toplanmış olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Kategoriler içerisinde gezi rehberi aracılığı ile görülmesi gereken yerler hakkında detaylı yazılar paylaşılmaktadır. Gezi rehberi kategorisindeki yazılar sayesinde ise okuyucular gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmakta ve bu yerlere gitmeyi planları arasına eklemektedir.

Yorum yapma seçeneği dışında, sitemizde bulunan iletişim bölümünden görüşlerinizi paylaşabilir, tercih ettiğiniz bir konu için yazı talep edebilirsiniz. Tek bir platform aracılığı ile güncel bütün konulara erişim sağlayarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu