Faydalı Bilgiler

kurumsal böcek  ilaçlama firmaları

kurumsal böcek ilaçlama firmaları

kurumsal böcek  ilaçlama firmaları

kurumsal böcek ilaçlama firmaları hakkında detaylı yazımızı okuduktan sonra hangi  böcek ilaçlama firmalarından destek alabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Böcekler insan sağlığını tehdit ettiği kadar huzur bozan canlılar grubunda yer almaktadır.

Böcekler çevre koşullarına oldukça dayanıklı olmanın yanı sıra insan ve hayvan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır. Dışardan getirdiği patojen ve mikropları insan ve hayvan gıdalarına bulaştırıp gıdaları hastalık yapıcı etmenler ile enfekte etmektedir. Böcek problemlerine karşı yapılabilecek en iyi hareket Uzman Böcek ilaçlama firmalarından destek almaktır.

Böcek ilaçlama uzmanlık gerektiren bir konu olduğu için haşere ilaçlama firması seçerken Firmanın Ruhsatlı olup olmadığını teyit ettirmeniz çok daha iyi olacaktır. Çünkü  İlaçlama Şirketleri Ruhsatlandırma aşamalarında çeşitli sınav ve eğitimlerden geçerek sertifikalandırılmaktadır. Ayrıca İlaçlama Firmalarının bünyesinde çalışan personellerinde eğitime katılıp sertifikalandırıldıktan sonra çalışma izinleri doğmaktadır. Bu eğitimlerin amacı kullanılan kimyasalları tanıma Haşereler hakkında bilgi haşerelerin türleri ve alışkanlıkları gibi bir çok konuda eğitim ve sınavlardan başarılı sonuçlar aldıktan sonra sağlık bakanlığı tarafından sertifika verilmektedir. Sertifika sahibi olmayan kişi ve kurumlar ilaçlama yetkilerine sahip değildirler.

İstanbul kurumsal Böcek ilaçlama Firmaları

Sizlere İstanbul ve Çevre illerine hizmet veren kurumsal böcek ilaçlama hizmeti veren Arya Haşere ilaçlama şirketi  hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.  Arya Haşere ilaçlama Şirketi İstanbul ve çevre illerinde kurumsal hizmet veren veren İstanbul merkezli kurumsal  böcek ilaçlama firmaları arasında lider olmakta birlikte uzun yıllardır profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedirler. Bünyesinde çalışan tüm personeller Çeşitli eğitim ve sınavlardan geçerek böcek ilaçlama konusunda sertifika almaya hak kazanmışlardır.

Kurumsal böcek ilaçlama firması

Böcek ilaçlama Şirketi seçerken Haşere probleminizi Giderecek bir firma seçmeniz için sizlere rehber olabilecek bir yazı hazırladık.

Haşere ilaçlama Firması Seçerken nelere Dikkat edilmeli ?

  1. Eğitimlere ve sınavlara katılıp sertifika almaya hak kazanmışlar mı ?
  2. İşyeri açma ve işletme ruhsatları var mı?
  3. Çalışan personeller haşereler hakkında bilgi sahibi ?
  4. Kullanılan ilaçların üretim izin belgeleri var mı ?
  5. Kullanılan ekipmanlar kullanıma uygun mu ?

Bu soruları ilaçlama firmasına yönelterek cevaplamalarını isteyin hatta tüm belgeleri tarafınıza iletmelerini isteyin. Gerekli belgeleri tarafınıza iletmeyen firmalarından böcek ilaçlama hizmeti almayın.

Arya Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçip sizler için gerekli olan tüm belgeleri ve ruhsat evraklarını sorduk ve hatta tarafımıza iletmelerini istedik. Arya ilaçlama şirketi tüm sorduğumuz soruları engin bilgileri ile cevaplayıp gerekli olan tüm sertifikaları ve ruhsatlarını tarafımıza ileterek kurumsal böcek ilaçlama firması olduğunu kanıtlamıştır. Verdikleri hizmetleri sizler için sıraladık

Böcek İlaçlama Yöntemleri

 

  • Kokusuz Böcek İlaçlama : Ortam koşulları farketmeksizin tüm haşere türleri üzerinde kullanılan kokusuz ve leke bırakmayan bir uygulama olduğu için ortamı terk etmenize gerek kalmadan yapılan ilaçlama yöntemidir.
  • Kokulu Böcek İlaçlama : Genellikle Haşerenin çok yoğun olduğu bölgelerde keskin kokusunun haşereleri rahatsız edip yuvalarından çıkmasını sağlamak amacıyla uygulanan bir ilaçlama yöntemidir. Bu ilaçlama yönteminde ortamı 4 saat kadar kullanılamayabilir.
  • Jel İlaçlama :  Alman hamam böceği ve Amerikan hamam böceği üzerinde etkili olan bir ilaçlama yöntemidir. Jel ilacı yiyen hamam böceği  yuvasına çekildikten sonra ölür. Ölü hamam böceklerini yiyen diğer hamam böcekleri böylelikle zincirleme bir etki yaratıp uzun vadede ortamdaki hamam böceği problemi ortadan kalkmış olur. En çok kullanılan ilaçlama yöntemidir.

Tüm Haşere sorunlarınız için tavsiye ettiğimiz ilaçlama şirketinden destek alabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm soruları çekinmeden sorabilirsiniz. Arya ilaçlama şirketi İstanbul ve çevre illerinde hizmet veren kurumsal haşere ilaçlama firmasıdır.

 

 Arya Böcek İlaçlama İletişim Adresleri

Web : https://www.aryailaclama.com

Tel    : 08504666058

Cep   : 05537030989

Adres :  Ambarlı, Hikmet Sk. no1/B, 34315 Avcılar/İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu