Dekarasyon

Modern duvar saati modelleri

modern duvar saati modelleri içinde evlere ve ofislere şıklık katacak modellerdendir

Dekoratif&Modern Duvar Saati Modelleri ve Fiyatları

Modern duvar saati modelleri ile ortamın daha güzelleşmesi sağlanır. Ev dekorasyonunda kullanılan objelerden biri duvar saatidir. Ortama uygun şıklık katacak  Oldukça modern görünüme sahip olan duvar saatleri sayesinde tablo görünümü kadar büyüleyici bir etki sağlayabilirsiniz. Duvar saatleri ev ve ofislerde kullanılmaktadır. Evin her köşesine uygun modern duvar saatleri bulmak mümkündür.

Ev dekorasyonuna duvarlar son derece önemli iken duvar saatleri ise olmazsa olmazdır. Tamamlayıcı aksesuar olarak nitelendirilebilir. Mobilyalar ve duvarın rengi kadar duvar saati de önemlidir. Her zevke uygun duvar saati modelleri mevcuttur.

Dekoratif 3D Duvar Saati

Son zamanlarda en çok tercih edilen duvar saati olmaktadır. Alışılmışın dışında bir saat görünümü sunmakta olan 3D duvar saati, modern duvar saati modelleri içinde evlere ve ofislere şıklık katacak modellerdendir. Fiyat olarak ortalama bir fiyat aralığı vardır. 100 TL gibi bir fiyata bu saatlere sahip olmak mümkün. Klasik saat görüntüsünden biraz farklıdır.

Büyük Duvar Saati Modelleri

Geniş ve ferah salonlar için salona uygun büyüklükte duvar saati modelleri gerekir. Sınırsız model ve renk seçenekleri vardır. Saatin büyüklüğü daha çok göz doldurmasına katkı sağlar. İstediğiniz modellerdeki saatlerin fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Araştırarak bütçenize uygun saat modellerini bulmak mümkündür. Yaklaşık 50 TL’den başlayan fiyatlar vardır. Büyük modern duvar saati modelleri salonunuza ve iş yerinize fazlasıyla yakışacak modellerdir.

Modern Duvar Saatleri

Duvar saatlerinin klasik görünümden uzak modern dokunuşlar sayesinde yenilenen görüntüleri son zamanlarda fazlasıyla ilgi çekmektedir. Modern duvar saati modelleri, dekore edilecek alana yeni bir görünüm kazandıracaktır.

Klasik duvar saatleri, modern mobilyalar ile uyum sağlamadığı için ortaya tuhaf bir görünüm çıkabilir. Fakat yenilenen mobilyalara ve çağdaş ev eşyalarına son derece modern duvar saati modelleri eşlik ettiğinde ortaya mükemmel bir görünüm çıkmaktadır. Saat modelleri modern dokunuşlar ve parçalar ile yenilendiği zaman evin havasındaki pozitif değişim hemen fark edilir. Modern duvar saatlerinin fiyatları ise 50 TL’den başlamakta ve saatin tasarımına ve kullanılan malzemeye göre artış göstermektedir.

Mekana Göre Duvar Saatleri

Her mekana farklı duvar saati kullanmak gerekir. Her mekan için özel tasarlanan duvar saati modelleri mevcuttur. Mutfak için genellikle mutfak eşyalarını içeren tasarımlar oluşturulur. Salon veya iş yeri için daha sade ve şık tasarımlar seçilir.

Genç odaları ise tamamen daha spor ve daha gençlere yönelik saatler ise oldukça modern bir görünüm sunmaktadır.  Doğru mekana doğru duvar saati seçimi oldukça önemlidir. Çünkü yanlış bir saat seçimi dekoru iyi göstermeyecektir.

Fiyat seçenekleri ise oldukça geniştir. 30 TL gibi fiyatlarada 200 TL gibi fiyatlara da duvar saati mevcuttur. Kullanacağınız mekana göre alacağınız saatin fiyatları da değişim gösterir. Bu noktada evinizin dekorasyonuna uygun modern dekoratif duvar saatleri ile şık duvarlara sahip olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu