Teknoloji

Qan Platform Token

QAN platform QAN blockchain platformu

QAN platform

Qan platform, geliştiricilerin ve işletmelerin herhangi bir programlama dilinde QAN blok zinciri platformunun üstünde akıllı sözleşmeler, DApp’ler, DeFi çözümleri, NFT’ler, belirteçler, Metaverse gibi kuantuma dayanıklı oluşturmalarına olanak tanıyan kuantuma dayanıklı Katman 1 hibrit blok zinciri platformudur.
QAN platform hızlı benimsenmesini ele alınacak kurarak entegrasyonlar için mevcut ve yaygın olarak kullanılan ve sevilen programlama dilleri (bütün Linux Kernel uyumlu diller) , DevOps teknolojileri (Docker, Kubernetes) , majör bulut platformları (Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Bulut Platformu …) , Dizin Oluşturma ve Oracle API’leri gibi yazılımlar
QAN platform, Ethereum EVM uyumlu olacaktır . DEX’ler, NFT’ler, DeFi çözümleri gibi bugün Ethereum üzerinde yürütülen tüm projeler Kuantum’a dayanıklı QAN platformuna kolayca geçebilir.
QANplatform, geliştiricileri , kod bölümlerinin diğer geliştiriciler tarafından yeniden kullanıldığı bir ömür boyunca her yeni akıllı sözleşme dağıtımından ve her genel blok zinciri (Main Net) işleminden sonra ödüllendiren ilk Katman 1 blok zinciridir.
Randomness (PoR) QAN platform tarafından geliştirilen konsensüs algoritması doğrulama ( “maden”) bile bir cep telefonu ile yapılabilir veya QAN platform üzerinde .Düşük donanım ve enerji gereksinimleri sayesinde, herkes QAN genel blok zincirinde (QAN Main Net) bir doğrulayıcı olarak katılabilecek.
QAN platform, birçok teknolojik ve ekonomik yeniliğin yanı sıra QAN ekibi tarafından geliştirilen 4 IP’ye (Fikri Özellikler) sahiptir:
 • 1 .

  QAN platform’un benzersiz Çok Dilli Akıllı Sözleşme Geliştirme Metodolojisi , QAN platform’u herhangi bir programlama dilinde kodlamalarına izin vererek 28 milyon programcı için kullanılabilir hale getirir.
 • 2 .

  QAN platform’un Rust programlama dilinde uygulanan benzersiz Kafes tabanlı kuantum sonrası şifreleme algoritması , QAN platform ekosistem üyelerini kuantum bilgisayar saldırılarına karşı güvence altına alacaktır.
 • 3 .

  QAN platform’un benzersiz Rastgelelik Kanıtı (PoR) algoritması, QAN genel blok zincirini piyasadaki en yeşil blok zinciri haline getirecek, ancak merkezi olmayan bir şekilde kalacaktır.
 • 4 .

  QAN platform’un benzersiz Hızlı bulut platformu dağıtımı, QAN özel blok zincirini Amazon AWS gibi büyük bulut platformlarına 5 dakikadan daha kısa bir sürede dağıtmasına olanak tanır ve bu da QANplatform’u piyasada dağıtılacak en hızlı blok zinciri haline getirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu