Teknoloji

Telefon Takip Uygulamaları

Cep telefonu izleme uygulamaları, bir cep telefonunun konumunu izlemek ve takip etmek için kullanılır. Telefon izleme uygulamaları, ebeveynlerin çocuklarını takip etmelerine yardımcı olur. Ebeveynler, çocuklarının nerede olduğunu ve herhangi bir anda ne yaptıklarını bilebilir.

Piyasada, çocuğunuzun telefonundaki uygulama simgesini gizlemek veya çocuğunuz belirlenmiş alanlara girdiğinde veya çıktığında sizi uyarmak gibi çeşitli şeyler yapan birçok farklı türde cep telefonu izleme uygulaması bulunmaktadır. Bu tür uygulamaların ana kullanım amacı, ebeveynlerin çocuklarını takip etmelerine ve her an güvende olduklarından emin olmalarına yardımcı olmaktır.

Telefon izleme uygulamaları, birkaç nedenden dolayı popüler hale geldi. Ebeveynler tarafından çocuklarını takip etmek için, çalışanlar meslektaşlarının nerede olduğunu bilmek için ve yöneticiler tarafından ekip üyelerinin nerede olduğunu takip etmek için kullanılabilirler.

Ancak, bu uygulamalarla birlikte gelen ve göz ardı edilmemesi gereken bir dizi yasal ve etik sonuç vardır.

Telefon izleme uygulamaları, insanların kaybolan veya çalınan telefonlarını bulmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

En popüler telefon takip uygulaması FindMyPhone‘dur. Bu uygulama, insanların telefonlarını bir harita ile bulmasına ve izlemesine olanak tanır. Ayrıca, cihazı uzaktan kilitlemenize, bir mesaj görüntülemenize ve kimde varsa onları tanımlamak için fotoğraflarını çekmenize olanak tanır.

FindMyPhone gibi çalışan bir diğer uygulamalar ise bu şekilde sıralanmıştır ;

Her markanın kendine ait telefon takip uygulamaları vardır aynı zamanda Google Hesabınız telefonunuzda açık ise ve gerekli izinler verilmiş ise Google Hesabınızdan da Telefon takibi yapmanız mümkün.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.