Veri Politikası

bibilsen.com olarak verilerinize çok önem veriyoruz. Bu sayfamızdan sizin verileriniz ile ilgili birçok önemli bilgiye ulaşacaksınız. Bunun yanı sıra daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız, gizlilik politikası sayfamızı da okuyabilirsiniz.

Veri politikalarımız ile ilgili sorularınız için bizimle sosyal medya adreslerimizin yanı sıra web sitemizin iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte direkt olarak bibilsenweb@gmail.com adresinden direkt olarak bize mail gönderebilirsiniz.

Verilerini Topluyor Muyuz?

bibilsen.com olarak herhangi bir üyelik ya da alışveriş sistemini sitemizde bulundurmuyoruz. Verilerinizi yalnızca, sizlere daha uyumlu reklamlar sunabilmek amacı ile topluyoruz. Bu veriler ise, size ait çerezlerden oluşuyor. Aslına bakacak olursanız, diğer siteler ile kıyas yaptığınızda en az verinizi biz topluyoruz denilebilir.

Verilerinizi Paylaşıyor Muyuz?

Verilerinizi 3. şahıs veya kurumlar ile paylaşmıyoruz. Yalnızca sizin tercihlerinizi, web sitemize reklam veren kanallar ile paylaşıyoruz. Bu sayede daha verimli reklam politikaları izleyebiliyoruz. Daha verimli reklam politikaları sayesinde çok daha az rahatsız edici reklamı sitemizde görüyorsunuz.

Verileriniz Nerede Depolanıyor?

Verilerinizi web sitemizin sunucularında yalnızca 6 aylığına depo ediyoruz. Bir diğer depo adresi ise sizin web tarayıcınız. Bu verileriniz sayesinde web sitemizi ikinci ziyaret edişinizde çok daha hızlı bir şekilde bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Verilerinizin depo edilmemesi için, önbelleğinizi temizleyebilirsiniz. Bu, verilerinizin silinmesi için yeterli olacaktır.

Web sitemiz içerisinde tamamen şeffaf olmaya ve her şeyi sizinle olduğu gibi paylaşmaya çalışıyoruz. Umarız, yeterince açık olabilmişizdir. Daha fazla merak ettiğiniz konu varsa, bunu bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Sizin sorularınızı yanıtlamak bizim için bir zevk olacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.