Cinsel Yaşam & SağlıkYaşam ve Güzellik

Kadınlarda Orgazmı Kolaylaştıran Pozisyonlar

Elbette, çılgın, zevk odaklı ve hiç bilmediğiniz pozisyonlar seks ve aşk hayatınızı heyecanlandırabilir, kadınlarda orgazmı kolaylaştıran pozisyonlar dediğimizde aklıllara gelen 10 mükemmel seks pozisyonunu bu yazımızda bulacaksınız.

Doruğa ulaşmak istediğinizde, en basit pozisyonlar genellikle en iyi pozisyonlardır ve birkaç değişiklik ile, her zamankinden daha çok ve kaliteli orgazm sağlayabilirsiniz. Aşağıda muhteşem bir orgazm deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için, orgazmınızı ana odak noktası haline getirmeye yönelik seks pozisyonlarını bulacaksınız!

Bacaklar Omuza!

Misyoner pozisyonu bir daha asla aynı olmayacak. Sırt üstü yatarken poponuzun altına bir yastık koyun, kalçalarınızı kaldırın ve bacaklarınızı partnerinizin omuzlarına yerleştirmek için doğruca yukarıya kaldırın. Bu pozisyon, eşinize itme kolaylığı sağlayacağı gibi, daha derine nüfuz etmesini de kolaylaştırır. Her iki taraf için de dahasına ulaşma kolaylığı oluşur.

Ancak bunu bir ısınma olarak düşünün; kendinizi daha yoğun bir orgazm için hazırlanmaya başlamışsınızdır. Bir düzene girdiğinizi hissettiğinizde, olabildiğince yakınlaştığınızda bacaklarınızı indirin ve partnerinizin tam karşı hizasında normal pozisyonuna gelmesini sağlayın. Üstünüzde olacak, ancak pelvik kemiği klitorisinizle aynı hizaya gelmiş olacak. Artık doruğa ulaşmak için en verimli alanlar birbirine hizalanmış durumda. Bacaklar omuza pozisyonu tamamen sizi hazırlamaya ve hassasiyeti artırmaya yönelik yavaş bir ilk adım. Sonrasında klitoral sürtünme ilave ederseniz, şimdiye kadar yaşamış olduğunuzdan daha büyük oranda zevk alırsınız.

Şehvetli Bacak Sarışı!

Devam eden tüm bükülme ve eğilmelerle yapılan seks, bazen spor salonunda kardiyo yapmaya benzer. Sizi doyuma ulaştırmak için tasarlanmış bir şeyden daha fazlası gibi hissedebilirsiniz. Bu nedenle, seks repertuvarınızda en az bir rahat orgazm oluşturan konuma sahip olmak önemlidir. Siz sırt üstü yatıyorken, partneriniz yan yatmalı ve size doğru dönmüş olmalı. İki bacağınızı birleştirip bacak kaslarına ve kalçalarına dayayın, sanki bacaklarınızla üzerinde bir köprü oluşturuyormuş gibi, sonra hafifçe size itilmesine izin verin. Doruğa ulaşmanız biraz zaman alsa bile, bu çok ideal bir pozisyondur. Çok aerobik değil, bu nedenle cinsel ilişki uzun süre yorulmadan devam edebilir. Doruk noktayı istediğinizde, kendinize dokunmanız kolay ya da partneriniz üstteki elini sizi uyarmak için kullanabilir.

 

Dik Doggy-Style!

Aslında pek bilinmeyen ama kadınlar için oldukça zevkli olabilecek bir pozisyon. Normal doggy style da harika olmasına rağmen burada kadın eğilmeyip pozisyondaki gibi biraz dik bir açıyla durduğunda, penis vajinaya sertçe sürtünerek klitorisin genişlemesini sağlar ve zevki artırır.

 

Lotus Pozisyonu!

Nasıl yapılır: Partneriniz yatağa otursun. Birbirinize bakacak şekilde üstte siz olun. Bu samimi pozisyon, en yüksek klitoral uyarılma için ileri geri sallanmanızı sağlar. Kadınlar neden tercih eder? Kadınlar bu pozisyonun samimi hissettirmesini severler. İsterlerse partnerlerini öpebilir ve partneri de kadının klitorisini yeterince  uyarılabilir.

 

The Spider!

Nasıl yapılır: Klasik bir kaşık gibi yan tarafınıza uzanmak yerine sırt üstü yatın ve bacaklarınızı açın. Eşinizin yanınıza yatmasını ve aşağıdan ilişkiye girmesini sağlayın. Kadınlar neden tercih eder? “Bu pozisyonu özellikle yatakta tembelliği seven kadınlar ister. Başka bir şey için endişelenmeden sadece arkalarına yaslanıp klitorisis uyarısıyla birlikte orgazm olmayı tembel bir şekilde beklerler.Kendilerini güvende hissederler.

 

İki Kişilik Masa!

Bazı durumlarda, basit bir manzara değişikliği, orgazm elde etmenize yardımcı olabilir. Bu hareket için, eşinizin beline gelen bir mutfak masasına ihtiyacınız olacak. Kenarına yakın durun, poponuzu dayayıp masanın üzerine yatın. Bacaklarınızı açıp, kalçalarınızı yukarda tutarak partnerinizin girmesine bekleyin. Daha sonra ayağınızı omuzlarına veya masanın kenarına koyabilirsiniz. Partneriniz ayakta dururken, elleri bedeninizde gezinebilir. Üstünüzde olduğundan ziyade, dikey bir açıdadır ve bu onun klitorisinize dokunmasını kolaylaştırır. Orgazm şansınızı artırmak için, pelvik gerginliği artırmak için o bölgeyi sıkıştırın ve poponuzu kaldırın, bu bölgeye kan akışını artıracaktır.

 

Dünyanın Zirvesinde!

Kadının üstte olduğu bu pozisyon size, orgazm elde etmek için istediklerinizi yapabilme özgürlüğü sunar. Giriş hızını ve derinliğini dikte etmenize izin verir, ancak esas olarak, klitorisinize kolay erişim sağlar. Orgazma ulaşmak için ona dokunabilir ya da partnerinizin kasık kemiğine sürtünebilirsiniz. Ters cowgirl (kovboy) pozisyonuna benzeyen bir pozisyondur ve kadın partnerinin ayağına dönük oturur. Partnerinize binmek yerine bacaklarınızı bir araya getirip, ayaklarınızı ve bacaklarınızı arasında boşluk olmadan düz tutabilirsiniz. Bu pozisyondan aldığınız haz iki kat artacaktır. Bacaklarınız bir arada olduğunda duruş daha da sıkılaşır ve duyuları daha yoğun hale getirir. Dahası, kendi klitoral vuruşlarınızla birlikte patlayıcı bir orgazm yaratan artmış iç uyarı elde edeceksiniz.

 

Ata Binin!

Eşiniz bacaklarını uzatıp otururken siz de onun kucağına binin, yüz yüze olmanız için idealdir. Hız, açı ve hareket konusunda mükemmel bir hakimiyetiniz olacak çünkü kollarınızı ve bacaklarınızı manevra yapmak için kullanabilirsiniz. Sadece biraz yorucu olabilir, yukarı ve aşağı hareket etmek yerine ileri ve geri sallanabilirsiniz, böylece klitoral alanınızın sürtünmesi de etkili olacaktır. Hareket özgürlüğüne ek olarak, bu hareketle ilgili birkaç avantaj daha var. Biraz geriye yaylanırsanız, daha fazla iç uyarı elde edersiniz ve partneriniz klitorisinizle oynayabilir. Artı, göğüsleriniz mükemmel bir biçimde ağzıyla aynı hizaya gelecek ve cinsel tecrübeye tamamen başka bir tat katacak.

 

Kovboy Pozisyonu!

Nasıl yapılır: Bir kovboy gibi partnerinizin üstüne çıkın. Hareketlerinizi sürtme ve daha büyük itmelerle karıştırın. Daha fazla klitoral uyarılma için parmak titreşiminden faydalanabilirsiniz. Bu orgazmı kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Kadınlar neden tercih eder? : Üstte olduklarında klitoral temas üzerinde daha fazla kontrole sahip hissederler. Aynı zamanda kendilerine de dokunup uyarabilirler. Özellikle  kanepede bacaklarını iyice açıp oturmayı severler ve bu şekilde bacaklarını partnerlerinin pelvisine klitorisimi sürtecek kadar geniş açabilirler.

 

Pretzel Dip!

Nasıl Yapılır?: Sağ tarafınıza uzanın.Partneriniz diz çöküp sağ bacağınızı tutacak ve sol bacağınızı sol tarafında kıvıracak. Neden Yapılır?: Bu seks pozisyonuyla göz teması kurma şansınız varken aynı zamanda doggy style ın daha derin penetrasyonunu elde edersiniz. Nasıl Daha Çok Zevk Alınır?: Partnerinizin klitorisini ovalayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.