Yaşam ve Güzellik

SPA nedir?

Günümüzde yaygın olarak hizmet verilen birçok masaj uygulaması bulunmaktadır. Spa da bunlardan birisidir. Sıkça adını duymamızdan dolayı spa nedir? Konusu merak edilenler arasındadır. Spa, su ve doğal taşlar yardımıyla yapılan terapiye verilen isimdir. Günlük yaşantımızda maruz kaldığımız birçok etken yorulmamıza neden olmaktadır. Stres ise sağlığımızı etkileyen en büyük sorunlardandır. Bu nedenle insanlar rahatlamaya ve bedenini dinlendirmeye ihtiyaç duymaktadır. Spa terapisi ya da masajı da bunu en iyi şekilde yapmayı sağlamaktadır. Faydaları ise canlanmak, cilt onarımı ve bakımı yapmak, stresten arındırmak ve selülit gibi sorunları en aza indirmektir. Tüm bunları yapmak için doğal taşlar, aromatik yağlar ve özel masaj yöntemleri uygulanmaktadır. Eğer spa masajına ihtiyacınız varsa çevrenizde çok sayıda merkez bulabilmeniz mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken işletmenin profesyonel bir yaklaşıma sahip olmasıdır. Doğru  tekniklerin kullanılması halinde terapiden maksimum verimi alabilirsiniz.

SPA ya giderken ne giyilir ?

Spa salonuna giderken giyim şeklinin nasıl olacağı da önemli bir konudur. Bu nedenle spa ya giderken ne giyilir ? Sorunu ortaya çıkabilmektedir. Çoğu spa merkezinde gitmeden önce randevu oluşturulması istenmektedir. Bu görüşme sırasında sizlere sağlanan imkânları detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İşletmelerin büyük kısmı seans başlamadan önce müşterilerine havlu, bornoz ve terlik vermektedir. Dolayısıyla ekstradan bunları getirmenize gerek kalmamaktadır. Yine de içiniz rahat etmiyorsa ve hijyen konusunda takıntılarınız varsa çantanıza koyabilirsiniz. Bunların dışında tam bir rahatlama istiyorsanız dar kıyafetler ve sıkı lastikli iç çamaşırları giymeniz tavsiye edilmemektedir. Çünkü bu tarz giysiler kan dolaşımını yavaşlatabilir ve masaj süresince etkileri görünmeye devam edebilecektir. Kendinizi huzurlu ve enerjik hissettirecek renkli kıyafetler de tercih sebebiniz olmalıdır.

SPA Ortalama ücret ne kadar ?

Spa fiyatları işletmenin sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Dolayısıyla spa ortalama ücret ne kadar ? Sorusu gitmeden önce akla takılabilmektedir. Çoğu spa merkezi paketler halinde müşterilerine hizmet vermektedir. Hepsinin içeriğinde de aromaterapi masajı bulunmaktadır. Ortalama ücretlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.