Keşfet

Onlyfans Nedir ?

Onlyfans nedir ?

Onlyfans, son dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir web sitesidir. Bundan dolayı Onlyfans nedir ? Konusu merak edilebilmektedir. İngilizce olan bu kelime aslında “sadece hayranlar” anlamına gelmektedir. Adından da anlaşılabileceği gibi fanlara ve hayranlara özel bir platformdur. Burada içerik üreticileri kendilerine ait sayfa oluşturmaktadır. Sonrasında yine kendine ait fotoğraflar ve videolar oluşturmaktadır.

Paylaşıma sunulan içerikler dışarıya tamamen kapalıdır. Sadece web sayfasına üye olanlar ve paylaşım yapan kişinin belirlediği ücretleri ödeyenler görüntüleyebilmektedir. Kullanıcıları arasında bu uygulamanın popüler olmasının temel sebebi ise fotoğraf ve videoların başka yerlerde bulunamayacak olmasıdır. Çoğunlukla da erotik paylaşımlar yapıldığı için bir hayli talep gören bir web platformu haline gelmiştir.

İçerik üreten kadın ya da erkeklerin buradaki temel amacı ise paylaşımlar üzerinden kazanç elde etmektir. Ücret sistemi üyelere iki yöntemle sunulmaktadır. Birincisi sistemde profili tamamen görebilirsiniz fakat paylaşılan resim ve videolar için ödeme yapmanız gerekmektedir. Diğerinde ise aylık abonelik fiyatını ödeyerek içeriklere sınırsız bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Her iki yöntem için de kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir.

Görmek istediğiniz profilde “free” ibaresi bulunuyorsa kartınızdan teyit amaçlı çok küçük bir miktar çekilmektedir. Ancak bu ibare yoksa sayfa sahibinin belirleyeceği tutarı ödemeniz ve aylık abone olmanız yeterli olacaktır. Geçmişte yüklenen ya da yeni atılacak tüm gönderilere üyelik süreniz dâhilinde erişmeniz mümkün olacaktır.

Türkiye’de Onlyfans anlamı nedir ?

Yurtdışında oldukça popüler olan Onlyfans web sitesi ülkemizde de adını sıkça duyurmaktadır. Bu sebeple Türkiye’de Onlyfans anlamı nedir? Şeklinde bir soru ortaya çıkmaktadır. Aslında yabancı ülkelerle bizdeki anlamı arasında çok büyük bir fark bulunmamaktadır. Çoğunlukla süreç şu şekilde işler. Sosyal medya uygulamaları üzerinde açılan hesaplar yüksek takipçiye ulaştığında kişi Onlyfans açmaya karar verebilmektedir. Böylece para ödeyen kişilerle özel fotoğraflarını paylaşmaya başlamaktadır. Onlyfans sisteminde çoğunlukla yabancılar olsa da Türk hesaplarının sayıları da her geçen gün artmaktadır.

Onlyfans uygulaması var mı ?

Onlyfans uygulaması var mı? Konusunda ise resmi kaynaklarda bulunmadığı bilgisi verilmektedir. Daha önce android ya da ios işletim sistemlerinde uygulama bulunmaktaydı. Fakat müstehcen içerikler sebebiyle bu marketler üzerinden kaldırılmış durumdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.