Uncategorized

Erkekler bir kadını neden çok arzular ?

Erkekler bir kadını neden çok arzular? Konusu özellikle kadınlar tarafından merak edilebilmektedir. Bu sorunun birçok yanıtı bulunmaktadır. Aslında önemli olan erkeğin karakter ve kişilik yapısıdır. Erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler değişkenlik göstermektedir. Kimi fiziksel görünüşe dikkat ederken kimisi de karşısındaki kadının davranışlarından etkilenmektedir. İki durumda karşısındaki kişiyi arzulaması son derece doğaldır. Ancak buna karşılıklı sevgi ve aşk eklendiğinde çok daha fazla arzulama durumu olacaktır. Böyle bir pozisyonda sadece konuşmak ya da görüşmek erkek için yeterli gelmemeye başlamaktadır. Fiziksel olarak da birliktelik yaşama isteği ortaya çıkmaktadır.

Erkekler kadında neyi sever ?

Bir diğer merak edilen husus da erkekler kadında neyi sever? Olmaktadır. Öncelikle kişisel alana saygı duyulması erkekler için çok önemlidir. İlişki yaşadığı kişinin sürekli ona karışmasını ve kısıtlamasını istememektedir. Bunun dışında sürekli basit sebeplerden dolayı tartışma yaşamak da erkekleri yıpratan unsurlardan biridir. Bu nedenle anlayışlı, hoşgörülü ve erkeklerin fikirlerine önem veren kadınlar her zaman daha çok sevilmektedir. Tabi bu ilettiklerimiz tamamen duygusal konuları içermektedir. Görünüşe önem veren erkeklerin sayısı da oldukça fazladır. Kadınlarda neyi sevdiği konusu göz rengi, kişisel bakımına özen göstermesi, vücut ölçüleri, saç rengi ve giyim tarzı gibi kriterlere göre değişim gösterebilecektir. Bunu anlamanın en iyi yolu erkek ile zaman geçirmek ve bir süre konuşarak sorular yöneltmek olacaktır.

Sizi beğenen erkek nasıl davranır ?

Erkekler, beğenilerini farklı şekilde açığa çıkarabilmektedir. Bu sebeple Sizi beğenen erkek nasıl davranır? Diye merak etmeniz çok doğaldır. İlk olarak beğendiği kadına diğer kişilerden farklı davranmaya başlamaktadır. Daha çok ilgi göstermesi işaretlerden birisidir. Kadının karşılaşabileceği her sorunda yanında olması yaygın davranışlardandır. Bunun dışında hareketlerinden de tespit edebilmek mümkündür. Bir erkek kadını beğeniyorsa sıkça göz teması kurmaya çalışacaktır. Çünkü karşıdaki kişi de kendisiyle kontak kuruyor mu merak etmektedir. Bir diğer durum ise sürekli sizi görmek istemesi olabilmektir. Sık sık buluşmak istiyor ve vaktini ayırmak istiyorsa beğendiği anlamını çıkarmak mümkündür. Çünkü normal bir arkadaşlıkta bu tarz durumlar çok sık olarak yaşanmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.