Teknoloji

GTA 6 Ne zaman çıkacak? Sızdırılan Videolar Tamamen Doğru Çıktı!

GTA 6 Ne zaman çıkacak? sorusundan önce. GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen video ve resim sızıntılarının tamamen GTA 6’ya ait olduğu doğrulandı. Geçtiğimiz günlerde konu ile alakalı bir çok yabancı form sitelerinde konu ile alakalı tartışmalar yaşandı. Sızıntıların tamamen doğru olduğu bugün Jason Schereier adlı twitter kullanıcısı sızıntıların gerçek GTA 6 dan olduğunu doğruladı.

GTA 6 ile ilgili paylaşılan video ve resimlerin kısa süre içinde oyun severleri heyecanlandırdı.  “GTA 6 Ne zaman çıkacak?” , “Sonunda GTA 6 geliyor mu?” gibi sorular artarken oyun basınının en önemli isimlerinden biri olan Jason Schereier iddiaları doğrulayan bir tweet attı. Rockstar kaynaklarıyla görüştüğünü belirten Schereier, sızıntısının gerçek olduğunu onayladığını açıkladı.

Rockstar, sızıntı oynanış videolarına karşı telif atmaya başladı

Schereier’in sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamanın ardından görüntülerin GTA 6’ya ait olduğu doğrulandı. Sızıntı görüntülerin herkes tarafından paylaşılmasının ardından Rockstar Games tarafı telaş ve panik durumunda sızıntı görüntüleri paylaşanlar hakkında harekete geçerek telif atmaya başladı.

GTA 6’ya ait olduğu Jason Schereier tarafından onaylanan görüntüler;

Yüzme Testi:

Koşma ve Yürüme testi:

Araç içi görüntüler:

Görüntüler kim tarafından paylaşıldı ? Nereden geldi ?

Konu ile alakalı olarak henüz doğrulanmış hiç bir bilgi olmaması ile birlikte sosyal medya dedikodularına göre; Rockstar Games’ten kovulmuş olan ve bu görüntüleri, intikam aracı olarak kullanmış eski bir  Rockstar Games çalışanı tarafından paylaşılmış.

 

Söz konusu görüntüler:

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.