Künye

Web sitemizde emeği geçen kişileri ve onlar hakkında detaylı bilgileri web sitemizin bu sayfası içerisinde bulabilirsiniz. Kişiler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için, kullanıcı isimlerinin üzerine tıklayarak onların sayfalarına gidebilirsiniz.

Ezgi Nida Korkusuz

Ezgi Nida Korkusuz, 32 yaşında ve web sitemizin “Anne ve Bebek” kategorisinden sorumlu bir yazar.

Ahmet Anıl Yol

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olan Ahmet Anıl Yol, web sitemizin SEO danışmanı olarak görev alıyor.

Orçun Mehmet Kolar

Orçun Mehmet Kolar, herhangi bir üniversiteden mezun olmamasına rağmen; hemen her konuda yüksek bir meraka sahip. Bu nedenle sitemizin “Genel” kategorisinde yazılar yayınlıyor.

Kevser Aslı Kabuk

Kevser Aslı Kabuk, gezmekten asla usanmayan bir karaktere sahip. 26 yıllık ömrüne birçok gezilmiş şehir sığdıran yazarımız, sitemizin “Gezi” kategorisinden sorumlu.

Dilara irem Bağ

Sitemizin en güzel kadını Dilara irem Bağ, “Güzellik” kategorisinde kendi özünü bulmuş durumda.

Ayhan Tolga Kavuk

Ayhan Tolga Kavuk, yapmış olduğu güvenlik çalışmalarının yanı sıra web sitemizin “Otomobil” kategorisinden sorumlu bir yazarımız.

Bibilsen.com Genel Yazar

Bibilsen.com, web sitemizin birinci yöneticisi ve sahibi. 2 senedir SEO alanında çalışmalar yapan genel yazarlarımız, web sitemizin “Sağlık” kategorisi ile de ilgileniyor.

Eser Mehmet Kaçmak

Web sitemizin en sportif ve hareketli karakteri Eser Mehmet Kaçmak, Anadolu Üniversitesi BESYO bölümünden mezun olduktan sonra web sitemizin “Spor” kategorisinde görev almaya başladı.

Selim Mahmut Ulken

Selim Mahmut Ulken, tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ediyor ve “Teknoloji” kategorimizde bizimle bilgilerini ve öğrendiklerini paylaşıyor.

İletişim:

Bütün sorunlar, tavsiyeler, ihlaller gibi konularda bizimle iletişime geçmeye çekinmeyin.

E-mail: bilgi@bibilsen.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Ahmet Melih Karabulut

    28 yaşında olan Ahmet Melih Karabulut, 24 yaşında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Karabulut, şu anda web sitemizin SEO danışmanı olarak görev alıyor.
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.