Künye

Web sitemizde emeği geçen kişileri ve onlar hakkında detaylı bilgileri web sitemizin bu sayfası içerisinde bulabilirsiniz. Kişiler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için, kullanıcı isimlerinin üzerine tıklayarak onların sayfalarına gidebilirsiniz.

Ezgi Nalbant

Ezgi Nalbant, 32 yaşında ve web sitemizin “Anne ve Bebek” kategorisinden sorumlu bir yazar.

Ahmet Karabulut

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olan Ahmet Karabulut, web sitemizin SEO danışmanı olarak görev alıyor.

Orçun Ayhan

Orçun Ayhan, herhangi bir üniversiteden mezun olmamasına rağmen; hemen her konuda yüksek bir meraka sahip. Bu nedenle sitemizin “Genel” kategorisinde yazılar yayınlıyor.

Kevser Hayvacı

Kevser Hayvacı, gezmekten asla usanmayan bir karaktere sahip. 26 yıllık ömrüne birçok gezilmiş şehir sığdıran yazarımız, sitemizin “Gezi” kategorisinden sorumlu.

Dilara Bağ

Sitemizin en güzel kadını Dilara Bağ, “Güzellik” kategorisinde kendi özünü bulmuş durumda.

Ayhan Karakum

Ayhan Karakum, yapmış olduğu güvenlik çalışmalarının yanı sıra web sitemizin “Otomobil” kategorisinden sorumlu bir yazarımız.

Taha Macit

Taha Macit, web sitemizin birinci yöneticisi ve sahibi. 2 senedir SEO alanında çalışmalar yapan Macit, web sitemizin “Sağlık” kategorisi ile de ilgileniyor.

Eser Kan

Web sitemizin en sportif ve hareketli karakteri Eser Kan, Anadolu Üniversitesi BESYO bölümünden mezun olduktan sonra web sitemizin “Spor” kategorisinde görev almaya başladı.

Selim Altun

Selim Altun, tüm teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ediyor ve “Teknoloji” kategorimizde bizimle bilgilerini ve öğrendiklerini paylaşıyor.

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.