Teknoloji

Apple, iPhone 15’i 12 Eylül’de duyuracak

Apple, iPhone 15'i 12 Eylül'de duyuracak

 

Söylentiler her zamanki gibi doğruydu. Apple’ın bir sonraki iPhone etkinliğinin 12 Eylül’de yapılması planlanıyor. Firma, bir kez daha Cupertino’daki Apple Park genel merkezi için planlanan etkinlik için davetiyeleri gönderdi.

iPhone 15 neredeyse kesinlikle büyük gösterinin odak noktası olacak. iPhone X için yaptığı büyük anlaşma göz önüne alındığında, telefonun yeni versiyonunun seriye büyük bir yükseltme getirebileceği görülüyor. Genel pazarın gidişatı göz önüne alındığında, çok ihtiyaç duyulan heyecanın sağlanması uzun bir yol kat edebilir. Muhtemelen katlanabilir düzeyde bir heyecan değil, yine de heyecan.

Mevzuattan bahsetmişken, Apple ayrıca yakın zamanda ağırlığını şu anda Kaliforniya eyalet mevzuatında yer alan bir onarım hakkı tasarısına da verdi. Kendi kendine onarımı desteklemeye yönelik yakın zamanda yapılan bir değişiklik, şirketin yeni telefonun tamir edilebilirliğini öne çıkarmasını sağlayabilir. Bu, şirketin tarihsel duruşundan çok büyük bir yön değişikliği olurdu, ancak kesinlikle daha tuhaf şeyler oldu. Diğer söylentiler arasında daha ince çerçeveler ve hatta Dynamic Island’ın eklenmesi yer alıyor.

Apple Watch Series 9 da gösteri için bir smaç. Çok fazla söylenti görmedik, ancak raporlar A15 Bionic çipin yanı sıra yeni bir pembe çipin de dahil edildiğine işaret ediyor. Barbie markasını kullanan var mı? Görünüşe göre pembe, iPhone 15 renklerinin yanı sıra yeni mavi ve gri versiyonlarıyla da listede yer alıyor.

En son iOS, macOS ve watchO’ların herkese açık sürümlerinin de aynı anda yayınlanmasını bekliyoruz. Bu aynı zamanda Apple’ın önümüzdeki yılın başlarındaki lansmanından önce Vision Pro’yu sergilemek için ikinci büyük fırsatı olacak. Muhtemelen “uzamsal bilgi işlem” kulaklığı için gelen içeriğin bir kısmına ve Apple’ın on yıl içindeki en büyük kumarına ilişkin ek bilgilere daha iyi bakacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.