Anne ve Bebek

Anne, Baba ve Bebek Burç Uyumu.

Bebeğinizin sahip olacağı kişilik türleri neler ?

Ebeveynler, burçlarının nasıl hizalandığına bağlı olarak, çocuklarının sahip olacağı kişilik türünü bilebilecekler.

Günümüzde birçok ebeveyn, bebeklerinin daha doğmadan kişilik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapmaktadır. Çocuklarının gelişimini desteklemek için yapabilecekleri bir şey olup olmadığını veya uzun vadeli sonuçlardan kaçınmanın bir yolu olup olmadığını bilmek isterler. Bu bilgi, büyüdükçe çocukları için en uygun eğitim ve yaşam tarzının ne olduğunu belirlemelerine yardımcı olabilir.

Anne olmak.

Anne olmak bir kadının başına gelebilecek en güzel şeylerden biridir. Bir annenin sevinci sınır tanımıyor. Ancak anne olmak her zaman kolay değildir, özellikle de eski eşinden çocuk yetiştirmek söz konusu olduğunda.

Bazı çiftler, bebekleri doğduktan sonra boşanmayı düşünürler, ancak şimdi, ayrılmış ancak yine de çocuklarına birlikte ebeveynlik yapmak isteyen ebeveynlere hitap eden çok sayıda çevrimiçi hizmet ve kaynak var.

Bu kaynaklardan biri, bu ebeveynlerin geleceğin kendileri ve küçükleri için neler beklediğini anlamalarına yardımcı olabilecek Bebek ve Ebeveyn Burç Uyumluluk Hesaplayıcısıdır. Bu kaynak, burçları ve doğum tarihi ve doğum saati gibi diğer hususları analiz ederek ebeveyn ve bebek arasındaki uyumluluğu hesaplar.

Ayrıca, uyumluluk eşleştirme süreci gibi yeni özelliklerle düzenli olarak güncellenir.

Bebeğin ve annenin burcu ikisi arasındaki uyumu belirler.

 

Bir annenin ve bebeğinin burçları doğum zamanına göre hesaplanır. Burç, günün her saatine farklı “işaretler” atayan ve hangi etkilerin en güçlü olacağını ve başkalarıyla ilişki açısından nerede en zayıf olacağını gösteren bir okumadır. Anne-bebek burç uyumluluğu, çocuğun annesini öğrenmesinin bir yoludur ve bunun tersi de geçerlidir. Bu kesin bir uyumluluk ölçüsü değildir, ancak ilişkinin nasıl gelişebileceğine dair bir fikir verir.

Anne-bebek burç uyumluluğu, bu ilişkinin nasıl gelişebileceğini anlamamıza yardımcı olur ve ayrıca bebeğin kişiliğine dair bir fikir verir. Bu, mükemmel bir uyumluluk ölçüsü değildir ve dikkatli kullanılmalıdır, ancak aynı zamanda eğlence sağlarken bazı rehberlik sunabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp sayfayı yenileyiniz.